Представники Харківського національного університету внутрішніх справ провели профорієнтаційну зустріч з учнями 9–11 класів у Богодухівському ліцеї № 3. З молоддю поспілкувалися, розповіли про університет та спеціальності, які опановують майбутні правоохоронці, декан факультету № 2 підполковник поліції Сергій Бортник, декан факультету № 3 майор поліції Анатолій Колотік, завідувач кафедри вогневої підготовки полковник поліції Віталій Федоров та працівники цих структурних підрозділів.

Представники університету ознайомили учнів з правилами прийому, подання документів, особливостями організації навчального процесу. Зазначили, що кандидати з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету (курсанти), повинні пройти обов’язкову електронну реєстрацію на сайті https://osvita.np.gov.ua/ Розповіли про можливість реалізуватися в науковій, творчій та спортивній діяльності в численних гуртках і секціях, які працюють в університеті, а також відповіли на запитання юнаків і дівчат.

Завершилася зустріч виступом творчих колективів навчального закладу.