Курсанти факультету № 4 (кіберполіції) Харківського національного університету внутрішніх справ разом з деканом цього ж факультету підполковником поліції В’ячеславом Марковим та старшим викладачем кафедри кібербезпеки майором поліції Олексієм Рвачовим взяли участь у конференції «OWASP Kharkiv Conference», яка була присвячена проблемам безпеки програмного забезпечення.

Під час своїх виступів доповідачі розглянули питання безпеки популярних операційних систем, методики ідентифікації користувачів вебресурсів, перелік загроз у сфері кібербезпеки для ІТ-бізнесу, а також ознайомилися із змістом стандарту «OWASP ASVS 4.0».

Участь у заході взяло більше 100 осіб, що цікавляться сферою безпеки програмного забезпечення. Серед учасників конференції були як мешканці Харкова, так і інших населених пунктів.