У Харківському національному університеті ім. В.Н. Каразіна та Харківському національному економічному університеті ім. С. Кузнеця професором політичних наук Університету Хамлайн (м. Міннесота, США) Девідом Шульцом було проведено відкриті лекції на теми «Державне управління та виконавчі розпорядження Президента США» та «Роль доказів у формуванні державної політики». Відкриті лекції відвідали викладачі кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Олена Устименко та Наталія Філіпська.

Під час лекцій Девід Шульц розглянув питання щодо державної політики США, проведення виборів та підрахунку голосів, повноважень Президента та Конгресу США. Особливу увагу приділено конституційно-правовій основі президентських розпоряджень та їх використання у внутрішній та зовнішній політиці США.

Захід був проведений англійською мовою.