Доцент кафедри правового забезпечення господарської діяльності Ірина Кирєєва провела для групи студентів факультету № 6  виїзне заняття у Харківському обласному управлінні лісового та мисливського господарства.  Лекцію з дисципліни «Екологічне право» провів перший заступник начальника управління Олександр Попов, під час якої розглянув питання управління лісовим та мисливським господарством, використання, відтворення та охорони лісів, а також притягнення до відповідальності за порушення лісового законодавства.

Олександр Федорович також розповів студентам про головні проблеми лісового господарства Харківщини – особливості оформлення дозволів на спеціальне використання лісових ресурсів, складнощі відтворення лісових масивів, обумовлені зміною природно-кліматичних умов у нашому регіоні, основні порушення лісового законодавства, з якими стикаються працівники Харківських лісництв та ін.