Доцент кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Тетяна Геращенко провела профорієнтаційну роботу в одинадцятих класах загальноосвітніх навчальних закладів м. Тростянець та у Боромлянському НВК Боромлянської селищної ради Тростянецького району Сумської області.

Інформація про перший набір на навчання за державним замовленням за денною формою навчання за спеціальністю «Правоохоронна діяльність» у Сумській філії Харківського національного університету внутрішніх справ викликала зацікавленість учнів. Школярі прослухали інформацію про специфіку роботи поліцейського та отримали вичерпні відповіді на свої запитання щодо професійних можливостей юриста, умов навчання та подальшого працевлаштування курсантів та студентів.

Сумська філія ХНУВС