Старші викладачі кафедри педагогіки та психології факультету № 3 (підрозділів превентивної діяльності) Харківського національного університету внутрішніх справ майор поліції Олена Макарова, Павло Червоний та старший інспектор сектору кадрового забезпечення Харківського відділу поліції ГУНП в Харківській області майор поліції Олександра Волох провели профорієнтаційні зустрічі з випускниками Пономаренківської, Малороганської, Елітнянської, Фрунзенської загальноосвітніх шкіл та Роганської гімназії в будинку культури сел. Рогань.

Під час заходів випускники дізналися про умови вступу до університету, ознайомилися зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка курсантів і студентів, отримали інформаційні матеріали (буклети) та переглянули відеофільм про університет. Школярів поінформували, що кандидати з числа цивільних осіб, які бажають навчатися у закладах вищої освіти зі специфічними умовами навчання, що здійснюють підготовку поліцейських за кошти державного бюджету (курсанти), повинні пройти обов’язкову електронну реєстрацію на сайті https://osvita.np.gov.ua/

Наприкінці зустрічей представники університету відповіли на численні запитання присутніх.