У тренінгу «Планування курсу і розробка навчальних подій як інструменти запобігання порушень академічної доброчесності та підвищення академічної культури» взяла участь доцент кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Харківського національного університету внутрішніх справ Олена Устименко. Тренінг для викладачів пройшов у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М. Бекетова і був організований Проектом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, що адмініструється Американськими Радами з міжнародної освіти.

Семінар  провела кандидат філософських наук, директор Докторської школи ім. родини Юхименків НаУКМА Людмила Криворучка. Основна мета семінару – ознайомлення з найновішими вимогами та рекомендаціями щодо практичних аспектів дотримання академічної доброчесності в навчальному процесі; застосування алгоритму перегляду змісту навчальної дисципліни для вдосконалення викладацьких стратегій. Особливу увагу було приділено взаємній відповідальності та спільній роботі викладача і студентів, впровадженню студентоцентрованого підходу та варіативності навчальних подій, інтерактивним методам навчання.