Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко нагородив спортсменів-переможців. Так, у Харкові відбулися змагання «Спорт протягом життя» серед студентів закладів вищої освіти з боротьби самбо. За результатами змагань курсанти університету посіли наступні місця:

• у ваговій категорії 57 кг курсант 2 курсу факультету № 3 Владислав Панов – ІІІ місце;
  • у ваговій категорії 62 кг курсант 3 курсу факультету № 1 Руслан Стадніченко – ІІІ місце;
  • у ваговій категорії 82 кг курсант 1 курсу факультету № 2 Яким Вакулов – ІІІ місце;
  • у ваговій категорії 82 кг курсант 1 курсу факультету № 1 Даніз Рашидов – І місце;
  • у ваговій категорії 90 кг курсант 1 курсу факультету № 3 Еміль Ібрагімов – ІІІ місце;
  • у ваговій категорії 100 кг курсант 2 курсу факультету № 2 Ростислав Рубайло – ІІІ місце.

Також ректор університету вручив нагороди капітанам факультетських команд, які вибороли призові місця у змаганнях на першість університету з таїландського боксу Муей-Тай. Валерій Васильович побажав молоді подальших успіхів і перемог.