Харківський національний університет внутрішніх справ відвідали представники офісу Координатора проектів ОБСЄ в Україні. Керівник програми «Безпека людини» Лілія Грудко та національний спеціаліст проектів Ангеліна Бірюкова зустрілися з ректором університету генералом поліції третього рангу Валерієм Сокуренком, першим проректором підполковником поліції Дмитром Швецем, проректором Олександром Бакумовим та деканом факультету № 4 (кіберполіції) підполковником поліції В’ячеславом Марковим.

Було обговорено можливі напрями подальшої співпраці щодо підготовки кадрів для Національної поліції України у сфері протидії злочинам торгівлі людьми, а також заходи щодо реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Посилення кримінального переслідування торгівлі людьми з використанням інформаційних технологій в Україні».