Кураторами групи Ф4-101 доцентом кафедри конституційного і міжнародного права факультету № 4 Ларисою Варунц та викладачем кафедри Наталією Філіпською організовано екскурсію до Харківського історичного музею імені М.Ф. Сумцова. Під час тематичної екскурсії «Харків 19 ст. Історичні етюди» екскурсовод ознайомила молодь з експонатами музею, розповіла історію виникнення міста Харкова як одного з українських центрів політичного, економічного, наукового і культурного життя у ХIХ столітті. Уявити життя дворянської спільноти та відтворити світську атмосферу того часу допомагали інтер’єри дворянської вітальні, банківської контори та літературного клубу, фарфорові, фаянсові та інші побутові вироби, особисті речі того часу.

Особливу зацікавленість у відвідувачів викликали мундири військової та статської служби, кавалерійські еполети, ківер, військові нагороди – ордени, медалі та хрести часів Вітчизняної війни 1812 року, що зберігаються та експонуються у фондах музею.