За запрошенням директора Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну Юрія Сохи заступник декана факультету № 6  Оксана Брусакова провела зустріч зі студентами коледжу. У заході також взяли участь Олексій Луців випускник технікуму, заслужений будівельник України, меценат Львівського коледжу будівництва, архітектури та дизайну та колишній директор коледжу (1971–2009 рр.), а зараз почесний директор навчального закладу Микола Бондар.

Під час зустрічі Оксана Брусакова провела профорієнтаційну бесіду зі студентами коледжу, познайомила їх зі спеціальностями, за якими здійснюється підготовка фахівців, розповіла про  переваги навчання у ХНУВС, роз’яснила правила вступу до університету та відповіла на численні  запитання. Також Оксана Валеріївна прочитала лекцію на тему «Необхідність права у сучасному світі».