Одним із важливих напрямів діяльності кафедри іноземних мов факультету № 1 є проведення курсантами науково-дослідної роботи. На засіданнях наукового гуртка юнаки та дівчата вдосконалюють свої фахові знання та знання з іноземної мови. Нещодавно для курсантів 2 та 3 курсів факультету № 2 старшими викладачами кафедри іноземних мов Наталією Горбач і Тетяною Кальченко було проведено засідання наукового гуртка, мета якого – підвищення рівня правової культури та правової свідомості громадянина. Учасники гуртка визначили, які саме права людини найбільше потребують захисту, ознайомилися з презентацією, присвяченою правам і свободам громадянина та зіграли у рольову гру про порушення прав людини.

На засіданні гуртка також були присутні викладачі кафедри іноземних мов, представники навчально-методичного відділу та факультету кримінальної поліції.