Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Демиденко та студенти 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Дмитро Казбан та Олександр Токаренко провели профорієнтаційну зустріч з учнями 10–11 класів Білківської загальноосвітньої школи Тростянецького району.

Учні школи отримали інформацію про умови вступу до Сумської філії ХНУВС, про особливості навчання та студентського самоврядування. Школярів зацікавила інформація стосовно підготовки бакалаврів на базі повної загальної освіти за державним замовленням (курсанти) за спеціальністю «Правоохоронна діяльність».  Зустріч відбулася за активного сприяння директора школи Людмили Маленко, яка для представників Сумської філії провела екскурсію у шкільному краєзнавчому музеї, де зберігаються унікальні експонати старожитностей ХVIII–ХIХ ст. та інформація про українців, знаних у всьому світі.

Сумська філія ХНУВС