На великому плацу університету відбувся загальний інструктаж особового складу щодо забезпечення публічної безпеки та порядку під час виборів Президента України. До несення служби залучаються як працівники, так і курсанти навчального закладу. У складі Харківського гарнізону поліції вони нестимуть службу 30 та 31 березня на понад 1000 виборчих дільницях у районах міста Харкова, Харківської та Сумської областей.

До присутніх звернувся ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, який закликав поліцейських сумлінно виконувати свої службові обов’язки, бути пильними, уважними, доброзичливими та керуватися законом. «Поліція – це не сила, це служба. Служба людям, служба державі», – підкреслив Валерій Васильович. Під час інструктажу було проведено стройовий огляд особового складу та кожному надано пам’ятки щодо дій працівників поліції під час виборчого процесу в Україні.