"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Дистанційне навчання у ХНУВС Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

30 березня на стадіоні «Динамо-Арена» відбувся заключний 7 тур Зимового чемпіонату Харківської області з футболу серед аматорських команд. ФК «Універ-Динамо» приймав одного з претендентів на півфінальну стадію  Харківський «Металіст-Юніор 1925». На поле команди вивів арбітр Прем’єр-ліги України Костянтин Труханов. Слід зазначити, що гра носила принциповий характер, адже динамівців влаштовувала нічия, а «Металіст-Юніор 1925» – лише перемога.

Перша половина зустрічі завершилася з гандикапом у два м’ячі на користь «Універ-Динамо». У другому таймі на 56-й хвилині біло-сині довели рахунок до розгромних 3:0, а на 63-й хвилині м’яч потрапив у ворота «Універ-Динамо» і рахунок став 3:1.

Гра пройшла на високому рівні, обидві команди продемонстрували свою майстерність. Тож, «Металіст-Юніор 1925» залишається на третьому місці та вибуває з турніру. У півфінальній стадії Зимового чемпіонату Харківської області на біло-синіх чекає переможець групи «Б» – молода та амбітна команда УФК U 17.

ВЗГ ХНУВС