Під час ранкового шикування особового складу Харківського національного університету внутрішніх справ ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко підбив підсумки несення служби працівниками та курсантами університету під час проведення виборів Президента України. Ректор зазначив, що представники університету гідно виконали свій обов’язок, забезпечуючи громадську безпеку та порядок на виборчих дільницях Харкова, Харківської та Сумської областей. Попереду – другий тур виборів, під час якого представники університету також будуть залучені до охорони громадського порядку.

З напутніми словами та побажаннями перемоги ректор вишу звернувся до курсантів, які візьмуть участь у чемпіонаті ФСТ Динамо України з гирьового спорту серед представників закладів вищої освіти МВС України. На змаганнях, які відбудуться 3 квітня у Львові, університет представлятимуть спортсмени-гирьовики: Вадим Коковін – 2 курс, факультет № 2, Роман Дзісь – 1 курс, факультет № 3, Ілля Федоренко – 1 курс, факультет № 4, Олександр Нежмаков – 2 курс, факультет № 2, Євген Таранський – 1 курс, факультет № 3, Владислав Свічкар – 2 курс, факультет № 3, Ростислав Кислюк – 3 курс, факультет № 1. Тренери команди – доцент кафедри спеціальної фізичної підготовки Андрій Забора та викладач цієї ж кафедри капітан поліції Микола Боровик.