У Харкові розпочав роботу 1-й Міжнародний освітній форум Харків–2019. У ньому беруть участь понад 400 учасників з України та країн Європи. У роботі форуму взяли участь представники Харківського національного університету внутрішніх справ – проректор університету Олександр Бакумов, декан факультету № 4 (кіберполіції) В’ячеслав Марков, заступник декана факультету № 6 Оксана Брусакова, а також науковці університету. Серед спікерів форуму – старший викладач кафедри кібербезпеки факультету № 4 (кіберполіції) ХНУВС майор поліції Олексій Рвачов.

Робота форуму проходить під гаслом «Нова українська освіта. Створюємо сенси разом!» у форматі інтерактивного діалогу з провідними експертами в галузі освіти. Заплановано проведення семінарів, тренінгів, дискусій. Це перший в Україні комунікативний майданчик, який об’єднав громадськість, владу та бізнес для успішної реалізації реформи освіти.