Завідувач кафедри гуманітарних дисциплін Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Надія Демиденко разом зі студентками 2 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ Кариною Дворядкіною та Єлизаветою Кулібабою провели профорієнтаційну зустріч з учнями випускного класу Сумської спеціалізованої школи № 25. Вони розповіли школярам про умови вступу, навчання у Сумській філії ХНУВС та можливості подальшого працевлаштування. Студентка філії, у минулому випускниця ССШ № 25, Карина Дворядкіна розповіла про студентське самоврядування, про цікаве та змістовне студентське життя у закладі вищої освіти.

Поділившись на команди, учні взяли активну участь у вікторині «Знавці права», яку організували та провели представники Сумської філії. Після закінчення зустрічі було визначено переможців вікторини, які зазначили, що мріють отримати юридичну освіту, вступивши до Сумської філії ХНУВС.

Сумська філія ХНУВС