Студенти факультету № 6 взяли участь у Всеукраїнській науково-практичній конференції здобувачів вищої освіти і молодих учених «Інноваційні технології розвитку у сфері харчових виробництв, готельно-ресторанного бізнесу, економіки та підприємництва: наукові пошуки молоді», яка проходила в Харківському державному університеті харчування та торгівлі.

Цікавими й змістовними були наукові доповіді, з якими студенти ХНУВС виступили у секціях під час конференції: «Комп’ютерний сленг як різновид мови програмістів», Анна Амельницька (секція «Українська мова»); «Українське кіно: становлення та розвиток», Дарина Пучка; «Народна лірика: родинно-побутові та суспільно-побутові пісні», Світлана Коломієць;  «Легенди і традиції Азербайджану», Єгана Керімлє (секція «Історія та культура»). Науковий керівник – старший викладач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін кандидат філологічних наук Наталія Кобилко. За кращі доповіді та активну участь у роботі конференції студенти були нагороджені дипломами ІІ ступеня та грамотами.