На ім’я ректора Харківського національного університету внутрішніх справ Валерія Сокуренка надійшов лист від Громадської організації «Рух «Здорова нація». У ньому представники організації висловлюють вдячність за участь заступника завідувача науково-дослідної лабораторії з проблем протидії злочинності підполковника поліції Олексія Сердюка у засіданні 62-ї сесії Комісії по наркотичним речовинам Офісу з наркотиків та злочинності Організації Об’єднаних Націй, яке відбулося у березні у м. Відень, Австрія. Олексій Сердюк виступив із доповіддю «Наркотики: краще попередити, ніж лікувати дітей» на додатковому панельному засіданні.

Громадська організація «Рух «Здорова нація» висловлює велику подяку за компетентність, професіоналізм та злагоджену роботу в команді з фахівцями з інших галузей та сподівається на подальшу плідну співпрацю.