Близько 200 представників постійного та перемінного атестованого складу Харківського національного університету внутрішніх справ у складі приданих сил Харківського гарнізону поліції були залучені до охорони публічної безпеки та порядку під час чвертьфінальної зустрічі Кубку України футбольних команд «Динамо» та «Шахтар». Змагання проходили у Харкові на ОСК «Металіст». Спортивний захід відвідали майже 30 тисяч уболівальників.

Інструктаж з особовим складом вишу перед початком несення служби провів перший проректор університету підполковник поліції Дмитро Швець. Він наголосив на необхідності якісного несення служби, дотриманні законності, правил безпеки, а також ввічливого ставлення до громадян.