У Харківському національному університеті внутрішніх справ відбувся Кубок ректора з міні-футболу. Участь у спортивному заході взяли команди навчально-наукового інституту, факультетів університету та збірна команда офіцерів навчального закладу.

За результатами зустрічей перше місце виборола команда курсантів факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства, друге місце отримала команда з міні-футболу підготовки фахівців для підрозділів  міліції громадської безпеки та кримінальної міліції у справах дітей і третє місце посіла збірна команда слухачів магістратури факультету підготовки фахівців для підрозділів слідства.

Під час засідання ректорату нагороди вручив ректор університету Сергій Гусаров. Команда-переможниця отримала перехідний Кубок, а команди, які посіли друге і третє місця – дипломи.