У Харківському національному університеті імені В. Н. Каразіна відбулася розширена презентація інкубатору для наукової спільноти та стартапів Харкова. У заході взяли участь заступник голови наукового товариства Харківського національного університету внутрішніх справ кандидат юридичних наук Тетяна Шевчук та курсанти – актив наукового товариства.

Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) запускає в Україні  два бізнес-інкубатори Eo Basiness Incubators – у Києві та Харкові. Цей проект дасть можливість реалізовувати, розвивати та фінансувати проекти українських науковців в Україні.

На сайті проекту до 3 травня приймаються заявки на участь у програмі. Навчання почнеться з 20 травня і буде тривати чотири місяці. На першому етапі буде відібрано чотири проекти та їх команди, згодом планується збільшити їх кількість до 30.

Відібрані стартапи візьмуть участь в експертних сесіях з представниками інвесторів з усього світу.

Більше інформації про проект можна дізнатися на сайті https://eo.in.ua/