Другий етап проекту «Step Up: школа для активних підлітків», який реалізують курсанти факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда та Юлія Синявська, триває. У проекті беруть участь 28 учнів зі шкіл міста Харкова. Для школярів проведено цікаві та корисні тренінги. Так, кафедра спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 університету провела заняття з розвитку фізичних якостей, кафедра тактичної та тактико-спеціальної підготовки факультету № 3 – тренінг з дій у надзвичайних ситуаціях. З основами соціального підприємництва познайомила молодь відомий харківський громадський діяч, організатор численних соціальних проектів  у Харкові Альона Дружиніна, як правильно надавати першу домедичну допомогу школярів навчали студенти Харківського національного медичного університету. У рамках реалізації проекту юнаки та дівчата також відвідали кінотеатр та боулінг.