"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

Підрозділи МВС продовжують забезпечувати публічну безпеку та законність під час другого туру виборів Президента України. Про це сьогодні, 17 квітня, під час наради заявив перший заступник міністра внутрішніх справ Сергій Яровий.

Сергій Яровий зауважив, що упродовж підготовки до другого туру виборів зафіксовано 976 заяв і повідомлень, пов’язаних з виборчим процесом. Відкрито 66 кримінальних проваджень. Складено 42 адміністративних протокола. Загалом від початку виборчого процесу до поліції надійшло 8830 повідомлень, пов’язаних з виборами, відкрито 378 кримінальних проваджень.

«Нас очікує спекотна осінь. Я маю на увазі парламентські вибори. І вся ця робота, пов’язана з розслідуванням цих справ та доведенням їх до судів – це буде основою превенції, профілактики на майбутні вибори. Важливо, аби кожне кримінальне провадження отримало реальний судовий вирок», - сказав перший заступник міністра.

За словами Сергія Ярового, МВС робить все, щоб другий тур виборів відбувся законно та безпечно:

«Всі підрозділи МВС перейшли на посилений варіант несення служби. З 18 квітня будуть взяті під охорону виборчі дільниці. Відбулися деякі зміни щодо кількості щодо залучення особового складу. Всього до охорони громадського порядку під час другого туру виборів буде залучено 133 тис. 259 особового складу підрозділів МВС», - сказав Сергій Яровий.

Голова Нацполіції Сергій Князєв зазначив, що підрозділи поліції готові до переходу на посилений варіант несення служби, а також, що поліцейськими будуть враховані та виправлені всі недоліки, які були виявлені під час роботи у день голосування 31 березня.

«Загалом для забезпечення правопорядку та безпеки під час другого туру виборів планується залучити більше 72 тис. поліцейських. Працівники поліції здійснюватимуть охорону порядку в день голосування та під час підрахунку голосів. Кожен працівник поліції буде мати можливість проголосувати», - підкреслив заступник голови Нацполіції Олександр Фацевич.

За словами командувача Національної гвардії України Юрія Аллерова, НГУ виконує роботу по несенню служби в посиленому варіанті: «В день волевиявлення до служби будуть залучатися 7 тис 500 гвардійців. Передбачені всі заходи для того щоб волевиявлення осіб, які заступають в наряд та виконують бойові задачі було забезпечено повністю».

«Для забезпечення безпеки заходів під час виборів буде задіяно 39 тис. осіб особового складу і близько 2 тис одиниць техніки, в тому числі 10 повітряних суден», - зазначив голова ДСНС Микола Чечьоткін.

Перший заступник Голови Державної прикордонної служби України Юрій Гресько сказав, що ДПСУ провела всі необхідні заходи та готова до виконання завдань із забезпечення правопорядку у другому турі виборів:

«Для несення служби призначається понад 3000 нарядів - близько 8 тис. прикордонників. Додатково для недопущення провокацій здійснюємо посилений контроль. На сьогодні в Україні перебувають 888 іноземних спостерігачів та 104 журналісти. Всі пункти пропуску та КПВВ функціонують в штатному режимі, обстановка контрольована»

У посиленому режимі також буде працювати державна міграційна служба: «Всі підрозділи ДМС будуть працювати і 20 і 21 квітня щоб громадяни могли отримати замовлені документи та проголосувати», - сказав голова ДМС Максим Соколюк.

Координатор Громадянської мережі ОПОРА Ольга Айвазовська  зазначила, що і Міністерство внутрішніх справ, і Національна поліція провели колосальну роботу, спрямовану на превенцію правопорушень.

Департамент комунікації МВС України