Для учнів 6 класу Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Ліцей Професіонал» працівниками Харківського національного університету внутрішніх справ було організовано екскурсію університетом.

У рамках профорієнтаційного заходу школярі ознайомилися з роботою навчально-тренувального центру протидії кіберзлочинності та моніторингу кіберпростору, оглянули спортивні комплекси університету, відвідали навчальний відділ поліції та криміналістичний полігон, університетський музей.

Зі школярами поспілкувався перший ректор університету (1992–2003, 2010–2012 рр.), академік Національної академії правових наук України, Заслужений юрист України, доктор юридичних наук, професор Олександр Маркович Бандурка.