Ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко зустрівся зі спортсменами-самбістами навчального закладу, які братимуть участь у чемпіонаті ФСТ «Динамо» серед збірних команд закладів вищої освіти МВС України та інших органів виконавчої влади в Одесі 23–25 квітня поточного року.

У складі команди ХНУВС курсант 2 курсу факультету № 2 Ростислав Рубайло, курсант 1 курсу факультету № 1 Даніз Рашидов, курсант 1 курсу факультету № 1 Єгор Рева, курсант 2 курсу факультету № 1 Анатолій Єгіазарян, курсант 2 курсу факультету № 1 Артем Новіков, курсант 1 курсу факультету № 2 Яким Вакулов, курсант 2 курсу факультету № 2 Руслан Нікітюк, курсант 1 курсу факультету № 3 Еміль Ібрагімов. Тренер команди – старший викладач  кафедри спеціальної фізичної підготовки факультету № 2 майор поліції Сергій Малолєпший.

Ректор університету налаштував юнаків на перемогу, закликав їх проявити свої найкращі спортивні та вольові якості, характер, наполегливість, побажав удачі та наснаги.