В Інституті післядипломної освіти ХНУВС розпочали навчання слухачі курсів первинної професійної підготовки поліцейських. З 24 осіб, які навчаються на курсах, 5 слухачів – з ГУНП в Чернігівській області, 5 слухачів – з ГУНП в Харківській області, 12 слухачів – з ГУНП в Сумській області та 2 слухача – з ГУНП в Черкаській області. Протягом шести місяців вони опановуватимуть знання за спеціалізацією «кримінальна поліція» та кваліфікацією «оперуповноважений».

Зі слухачами зустрілися ректор університету генерал поліції третього рангу Валерій Сокуренко, перший проректор підполковник поліції Дмитро Швець, проректор Олександр Бакумов. Вони закликали слухачів наполегливо оволодівати знаннями, дотримуватися службової дисципліни та правил внутрішнього розпорядку й зазначили, що в університеті є всі необхідні умови для навчання, самостійної підготовки, занять спортом та відпочинку.