До Дня народження – 24 квітня – першого ректора Харківського національного університету внутрішніх справ (1992–2003, 2010–2012 рр.), депутата Верховної Ради України чотирьох скликань, Президента Кримінологічної асоціації України, заслуженого юриста України, доктора юридичних наук, професора Олександра Марковича Бандурки  бібліотека університету презентує експозицію рідкісних та унікальних видань з його приватної колекції. Це книжки та періодичні видання, значна кількість яких – це унікальні зразки науково-популярної, навчальної літератури та видавничо-поліграфічного мистецтва XVІII – початку XX століття.

Надзвичайно цікаві й різноманітні за тематикою видання стали основою фонду рідкісних видань багато років тому і є предметом гордості університетської бібліотеки.

Запрошуємо університетську спільноту ознайомитися з цими виданнями з 23 по 26 квітня, з 9.00 до 17.00, к. 112.