У Харківському національному університеті радіоелектроніки пройшов 23-й Міжнародний молодіжний форум «Радіоелектроніка і молодь у ХХІ столітті». У межах форуму кафедрою українознавства було проведено конференцію «Україна в історико-культурному та мовному просторі». Цього року конференція об’єднала 52 учасника українських закладів вищої освіти.

У конференції взяли участь і студенти Харківського національного  університету внутрішніх справ – Анастасія Кравченко та Олег Розуменко (група ПЗдср-18-5), науковий керівник – доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидат історичних наук, доцент Віталій Заборовський. 50 доповідей було заслухано під час конференції, які викликали жваві дискусії та обговорення. Серед них – і доповіді студентів ХНУВС «Волонтерський рух в Україні» та «Українізація 1921–1928 років».

За підсумками роботи конференції студенти Харківського національного університету внутрішніх справ були відзначені дипломами.