Харківський національний університет внутрішніх справ відвідала делегація норвезьких фахівців з питань юридичної реформи. До складу делегації увійшли: Рейді Содергрен – старший радник Міністерства юстиції і громадської безпеки Норвегії, Петер Баук – старший радник Норвезької агенції розвитку, Валтер Вангберг – суддя Апеляційного суду Норвегії.

Під час зустрічі з керівництвом університету норвезькі фахівці обмінялися думками та обговорили актуальні питання щодо можливості подальшого співробітництва та реформування правоохоронної системи.

Гості ознайомилися з матеріально-технічною базою навчального закладу: відвідали приймальну комісію, криміналістичний навчально-тренувальний полігон, кабінет педмайстерності, аудиторію-амфітеатр, музей тощо.