У Харківському національному університеті внутрішніх справ пройшла ІІ науково-практична конференція «Суверенність, незалежність, конституційність: становлення та розвиток Української держави». Наукове зібрання відкрив проректор університету, доктор юридичних наук, професор Олександр Головко. Він побажав усім учасникам плідної роботи і творчого підходу у дослідженнях актуальних тем.

Окрім науковців, здобувачів, ад’юнктів, курсантів університету у конференції взяли участь представники Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Дніпропетровського університету митної справи та фінансів, інші.

Серед тем, які були запропоновані для обговорення, – зовнішньополітичні виклики українській державності; суверенітет як обов’язок захищати: міжнародно-правовий аспект; питання фінансування політичних партій в Україні; роль ООН у сфері забезпечення безпеки інформаційного простору та ін.