Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець та перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник провели зустріч з керівниками структурних підрозділів. Дмитро Володимирович підкреслив, що очолити університет – один із кращих закладів вищої освіти системи МВС України, для нього велика честь і відповідальність. «У тих надбаннях, які ми сьогодні маємо, заслуга усього колективу університету, – зазначив Дмитро Володимирович. – Ми й надалі будемо продовжувати кращі традиції. Історію нашого університету ми творимо разом. Попереду – багато завдань і велика спільна робота».

Під час зустрічі ректор окреслив головні напрями діяльності колективу навчального закладу та поставив завдання на найближчий час.