Команда Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ під керівництвом доцента кафедри гуманітарних дисциплін Тетяни Білоус взяла участь у змаганнях з легкої атлетики серед ВНЗ ІІІ-ІV рівнів акредитації у залік міської спартакіади.

Мета змагань – сприяння розвитку легкоатлетичного спорту в місті та залучення молоді до занять легкою атлетикою. Команда спортсменів Сумської філії ХНУВС взяла участь у таких видах змагань, як стрибки у довжину з розбігу та у змаганнях з бігу на дистанції 400 м.

За результатами змагань у стрибках у довжину студент філії Сергій Моргун виборов І місце, Дмитро Казбан –ІІ місце, Олександр Токаренко – ІІІ місце. У змаганнях з бігу серед дівчат Альона Ковальова виборола третє місце. У загальному заліку команда філії посіла третє місце.

Сумська філія ХНУВС