У м. Миргород пройшов чемпіонат України з гирьового спорту серед юнаків та дівчат 2001 р.н. У спортивному заході взяли участь і курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ. Курсанти університету продемонстрували хорошу спортивну підготовку, волю до перемоги й стали кращими у своїх вагових категоріях. Перші місця посіли: Ілля Федоренко – курсант 1 курсу факультету № 4 (вагова категорія 73 кг) та Денис Катюха – курсант 1-го курсу факультету 2 (вагова категорія понад 73 кг).

Високі результати стали перепусткою для юнаків до збірної України з гирьового спорту, у складі якої вони візьмуть участь у чемпіонаті Європи серед юнаків та дівчат 2001 р.н., який проходитиме з 26 червня по 1 липня поточного року в м. Париж (Франція).