Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець провів зустріч з курсантами факультету № 4. Він підкреслив, що головне завдання для молоді – добре вчитися. «Усі, хто присутні на зустрічі, обрали цей університет не випадково. Тут працює висококваліфікований науково-педагогічний колектив, а Харків за кількістю навчальних закладів, історією та традиціями є одним з найпотужніших студентських міст України». Ректор побажав юнакам і дівчатам використовувати всі можливості та всі ресурси університету для оволодіння знаннями в обраній професії. Університет пишається своїми випускниками, серед яких багато відомих і шанованих у суспільстві людей. «Цінуйте те, що маєте, пишайтеся тим, що навчаєтесь саме в Харківському національному університеті внутрішніх справ і дорожіть дипломом, який отримаєте. В університеті створено всі умови для того, щоб молода людина змогла розкрити свій потенціал та реалізуватися як особистість», – зазначив Дмитро Швець.