Представники факультету № 6 доцент кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Олег Гончарук, методист Олександр Шульгін, студентки Дар’я Балаш та Тетяна Хворост разом із заступником декана факультету Оксаною Брусаковою провели зустрічі з учнями 10–11 класів навчальних закладів м. Пісочин, серед яких Пісочинська ЗОШ І–ІІІ ступенів, Пісочинський ліцей «Мобіль» та Пісочинський колегіум.

Представники університету розповіли учням про факультети та спеціальності, за якими здійснюється підготовка фахівців, про переваги навчання в університеті, можливість закінчити військову кафедру, роз’яснили правила вступу до вишу тощо. Представники університету також продемонстрували школярам роботу експерта-криміналіста та роз’яснили правила поведінки в екстремальних ситуаціях.