Завідувач кафедри економіки та фінансів Оксана Маковоз провела зустріч з учнями Покотилівської загальноосвітньої школи І–ІІІ ступенів № 2 та Покотилівський ліцей «Промінь» Харківської районної ради Харківської області. Під час зустрічі Оксана Сергіївна ознайомила школярів з історією Харківського національного університету внутрішніх справ, роз’яснила правила вступу у 2019 році до університету, розповіла про спеціальності, строки подачі документів, особливості складання вступних випробувань, поінформувала про можливість навчання на військовій кафедрі та навчання за кількома спеціальностями одночасно, що викликало зацікавленість учнів. Також юнаки та дівчата дізналися про пріоритетність практичної складової навчального процесу в університеті, в яких установах проходять практику майбутні фахівці та про можливості подальшого працевлаштування.