Урочистості з нагоди 74-ї річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні відбулися на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І. С. Конєва». Ректор Харківського національного університету внутрішніх справ полковник поліції Дмитро Швець, проректори, курсанти навчального закладу разом із ветеранами Другої світової війни, учасниками бойових дій на території інших держав, воїнами АТО, громадськістю, представниками органів державної влади та місцевого самоврядування поклали квіти до стели воїнам-визволителям, тим, хто віддав свої життя у Другій світовій війні, боровся з нацизмом, захищаючи мир і свободу. Після хвилини мовчання прозвучав військовий салют.

До присутніх звернулися Голова Харківської обласної державної адміністрації Юлія Світлична, академік Національної академії правових наук України доктор юридичних наук, професор Олександр Бандурка, ветерани Другої світової війни,  воїни АТО.

Після урочистої частини ветеранів частували польовою кашею. Курсантський підрозділ барабанщиць підготував для всіх присутніх творчий виступ.

Також цього дня представники постійного та перемінного атестованого складу університету у складі Харківського гарнізону поліції забезпечували публічну безпеку та порядок під час проведення урочистих заходів на Меморіалі Слави у Лісопарку.