Студентом 4 курсу кафедри соціології та психології факультету № 6 Павлом Чекуровим було проведено тренінг з учителями початкових класів за темою «Емоційне вигоряння: що це і як з цим боротися?».

Студент ознайомив педагогів з поняттям емоційного вигорання та методами запобігання цьому явищу. Присутні ставили запитання щодо власних станів і дізнавалися які саме обставини їх спричинили.

Павло Чекуров запропонував низку технік та надав корисні рекомендації щодо саморегуляції у складних життєвих ситуаціях. Також він допоміг скористатися певними критеріями та визначитися кожному учаснику тренінгу з тим, що саме для нього може стати ресурсом у подоланні негативних емоцій та повернення до продуктивної праці.

Наукове керівництво здійснювала доцент кафедри соціології та психології кандидат психологічних наук Яна Пономаренко.