Курсанти Харківського національного університету внутрішніх справ взяли участь у ІІ етапі міського конкурсу студентських проектів «Харків – місто молодіжних ініціатив».

Членом експертної ради конкурсу став представник Харківського національного університету внутрішніх справ провідний науковий співробітник відділу організації наукової роботи Володимир Чумак. Свої проекти у номінації «Харків – місто відкрите, творче, толерантне» презентували курсанти університету: курсант 4 курсу факультету № 1 Вікторія Цебинога «Харків – проти кібербулінгу», курсант 3 курсу факультету № 4 Олексій Барбашов «Патріотичне виховання у закладах загальної середньої освіти», курсанти 2 курсу факультету № 1 Анюта Грубнік, Яна Міркевич та курсант 1 курсу факультету № 2 Володимир Нечай «Право через казку».

Конкурс проводився у Харківському національному педагогічному університеті ім. Г.С. Сковороди, його результати будуть відомі найближчим часом.