З нагоди Дня слов’янської писемності і культури старший викладач кафедри українознавства факультету № 2 Інна Голопич та інспектор Управління патрульної поліції в Харківській області Департаменту патрульної поліції старший лейтенант поліції Артур Бутко провели бінарне заняття  з дисципліни «Українська мова професійного спрямування» за темою «Професійне спілкування поліцейського». Представник Національної поліції розповів про власний досвід спілкування із населенням. Звернув увагу курсантів на те, що під час спілкування необхідно дотримуватись мовленнєвого етикету, ставитися до співрозмовника з повагою та розумінням. Особливо важливо навчитися встановлювати контакт з іншими особами в різних ситуаціях. І головне – це усвідомлення своєї відповідальності й готовності  допомогати людям, підвищуючи довіру населення до поліції.