Відбулася ХІ Міжнародна науково-практична конференція «Культурне різноманіття: матеріальна та нематеріальна культура різних країн світу», яка пройшла у Харківському національному університеті радіоелектроніки та була присвячена Всесвітньому дню культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку.

У конференції взяли участь і студенти Харківського національного університету внутрішніх справ Анна Амельницька, Дарина Пучка та Світлана Коломієць під науковим керівництвом доцента кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, кандидата історичних наук, доцента Віталія Заборовського. Їх доповіді «Фольклорні та літературні особливості української культури»,  «Народні ремесла, традиції та звичаї», «Українська культура XVI–XVIII ст.» викликали зацікавленість аудиторії та жваве обговорення.

Культурне розмаїття – це найцінніший актив, який дозволяє досягти сталого розвитку кожної країни світу. У той же час, прийняття і визнання феномену культурного розмаїття, зокрема сприяє розвитку діалогу між цивілізаціями та культурами, зростанню поваги та взаєморозуміння.

У конференції взяли участь 77 учасників з 14 вишів України та інших держав. Середн них – представники Андижанського державного університету (Узбекистан), Бєлгородського державного національного дослідницького університету, Бєлгородського державного технологічного університету ім. В. Г. Шухова, Київського національного університету культури і мистецтв, Лубенського фінансово-економічного коледжу ПДАА, Національного університету цивільного захисту України, Харківського державного університету харчування і торгівлі, Харківського гідрометеорологічного технікуму Одеського державного екологічного університету, Харківського національного університету внутрішніх справ, Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківського навчально-наукового інституту ДВНЗ «Університет банківської справи», Харківського національного педагогічного університету ім. Г. С. Сковороди.

Роботи студентів Харківського національного університету внутрішніх справ були відзначені грамотами організаторів конференції.