Курсант 3 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ Віталій Найда став учасником Програми «Study tours to Poland». Вона розрахована на студентів закладів вищої освіти Східної Європи, зокрема України, Білорусі, Молдови.

У межах програми Віталій Найда разом з іншими учасниками програми відвідав польські міста Щецин, Свіноусцьє, Поліце,  Новий Варпнь, острів Волін, де відбулося знайомство з системою вищої та середньої освіти, культурою, наукою та роботою органів публічної влади в Польщі, відвідано міську раду м. Щецин, де відбулася зустріч з заступником мера міста. Також учасники програми ознайомилися з роботою Біржі праці, радіо, місцевої газети, інших установ. Для учасників програми було проведено низку семінарів за участю польських державних службовців, журналістів, юристів та громадських діячів. В управлінні поліції Щецина Віталію Найді вручили пам'ятний нагрудний знак, а Харківському національному університету внутрішніх справ передали пам’ятну Грамоту.