До рідної Альма-матер – Харківського національного університету внутрішніх справ – завітали випускники 2004 року факультету економічної безпеки. Багато років залишилося позаду, проте радість зустрічі з давніми друзями ніщо не може затьмарити. Вони раділи одне одному, фотографувалися, ділилися новинами та спогадами юності. Від імені ректора університету полковника поліції Дмитра Швеця та керівництва вишу передав привітання й поспілкувався з випускниками навчального закладу проректор Анатолій Клочко.

Для випускників було проведено екскурсію по території університету, і, як вони зазначили, зміни, що відбулися у навчальному закладі, приємно вражають – нові корпуси, аудиторії, полігони, чудова спортивна база. На згадку про зустріч та про свої роки навчання випускники висадили десять саджанців липи.