Для слухачів курсів підвищення кваліфікації працівників керівного складу кримінального блоку органів та підрозділів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти відбулося бінарне заняття за участі  керівника відділу організації кінологічної діяльності Національної поліції України майора поліції Світлани Коломієць, доцента кафедри поліцейської діяльності та публічного адміністрування університету майора поліції Мар’яни Качинської  та віце-президента Всеукраїнської спілки громадських організацій «Асоціація зоозахисних організацій України» Марини Суркової. Заняття проведено з дисципліни «Організація та правила використання службових собак в діяльності територіальних органів Національної поліції України».

Присутні розглянули питання стосовно документування фактів жорстокого поводження з тваринами, особливостей направлення та проведення судово-ветеринарної та одорологічної експертизи під час кримінальних проваджень; особливості залучення поліцейськими службових собак під час огляду місця події, переслідування злочинців по гарячих слідах, пошуку зниклих осіб, пошуку вибухових речовин та зброї, наркотичних засобів та їх прекурсорів. Також розглянули можливості залучення громадських формувань у сфері захисту тварин під час розкриття злочинів, а також їх роль у наданні притулку для потерпілих тварин.

Окрему увагу приділили функціонуванню загальнодержавної гарячої лінії допомоги тваринам 0-800-302-303.