Для студентів 1 курсу Сумської філії Харківського національного університету внутрішніх справ проведено семінарське заняття з трудового права доцентом кафедри юридичних дисциплін Наталією Дуравкіною та адвокатом Національної асоціації адвокатів Максимом Кондратенком.

Під час спілкування зі студентами у рамках вивчення теми «Трудові спори» адвокат зупинився на питаннях судового порядку розгляду трудових спорів. Так, терміни розгляду справ не повинні перевищувати 60 днів; інтереси сторін у таких справах можуть представляти не лише професійні адвокати; власники бізнесу мають право вимагати відшкодування збитків, завданих найманими менеджерами, через господарський суд, а не суд загальної юрисдикції.

Також Максим Миколайович навів приклади зі своєї практики щодо вирішення трудових спорів у судовому порядку. Тема заняття викликала жваву дискусію серед студентів та багато запитань, на які вони отримали відповіді.

Сумська філія ХНУВС