"Знання. Закон. Честь."
Харківський національний університет внутрішніх справ
61080, Україна, м. Харків, пр. Льва Ландау, 27    (057) 7398-181    odin.univd@gmail.com
Про ХНУВС Наглядова рада ХНУВС Нормативні документи ХНУВС Каталог освітніх програм Ліцензійні та акредитаційні документи Розклад занять ХНУВС Дистанційне навчання у ХНУВС Атестація здобувачів Доступ до публічної інформації та звернення громадян Особливості ХНУВС Курсантсько-студентське самоврядування Підрозділи університету Державні закупівлі Науковий парк Наукова діяльність Спеціалізовані вчені ради Міжнародне співробітництво Науковці та їх роботи Видавнича діяльність Запобігання корупції База відпочинку "Янтарна" Профорієнтаційна робота та іміджева продукція Рада ректорів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації Харківського регіону Ліцей "Правоохоронець" Корисні посилання Телефон довіри Фінансова звітність Профспілка ХНУВС Громадська організація "Об`єднання ветеранів ОВС ХНУВС" Фотогалерея Діти про права людини Пам'ятні дати

На базі Харківського національного університету внутрішніх справ відбулися урочисті заходи з нагоди закриття дитячих Всеукраїнських зональних змагань з футболу «Шкіряний м’яч – Кубок Кока-кола» 2019 року. Змагання проходили серед команд вікової групи U 12 по всій Україні. У Харкові право на перемогу виборювали команди Донецької, Луганської, Сумської та Полтавської областей. З вітальними словами до учасників та переможців футбольного кубку звернулися перший проректор Харківського національного університету внутрішніх справ, підполковник поліції, член Комітету з проведення змагань Сергій Бортник та виконавчий директор Харківської обласної федерації футболу Олена Коробка. Вони зазначили, що уроки цього турніру не пройдуть для учасників змагань даремно. Саме вони стануть фундаментом їх майбутніх досягнень: «Вірте у свою мірю, тренуйтеся і рівняйтеся на великих футболістів. Любіть футбол, грайте і вболівайте за Україну! Разом до майбутніх перемог!».

Відбулося нагородження переможців футбольного кубку. Так, Диплом за ІІІ місце, вимпел змагань та футбольні м’ячі отримали футболісти ЗОШ № 29 м. Суми. Дипломом за ІІ місце та подарунками відзначено команду Новодмитрівського НВК Костянтинівського району Донецької області. Гравці обох команд також отримали грамоти та футболки. Переможцями стали представники ЗОШ № 51 м. Харків. Вони візьмуть участь у Всеукраїнських фінальних змаганнях «Шкіряний м’яч – Кубок Кока-кола» 2019 року, що відбудуться у червні поточного року у м. Бердянськ Запорізької області. За елементи техніки гри у футбол, удари на дальність і точність були відзначені й окремі гравці команд.

ВЗГ ХНУВС