Представники керівного складу кримінального блоку органів Національної поліції України та науково-педагогічних працівників кафедр оперативно-розшукової спрямованості закладів вищої освіти, які проходять підвищення кваліфікації в інституті післядипломної освіти Харківського національного університету внутрішніх справ, провели зустрічі з курсантами 1–3 курсів усіх факультетів.  Спілкуючись з молоддю, поліцейські наголосили, що для успішної роботи правоохоронець повинен мати не тільки високий рівень теоретичних знань, але й бути фізично підготовленим, володіти практичними навичками. Поліцейські розповіли про специфіку служби у підрозділах та відповіли на запитання курсантів.

Також цього дня працівниками навчально-методичного відділу для слухачів курсів підвищення кваліфікації проведено ознайомчу екскурсію територією університету. Слухачі курсів відвідали навчальні полігони, спеціалізовані аудиторії, стадіон «Динамо-Арена», тир та музей вишу.