Відбувся персональний розподіл курсантів 4 курсу факультету № 1 Харківського національного університету внутрішніх справ. У заході взяли участь головний спеціаліст відділу організації освітньої та наукової діяльності управління професійної освіти та науки Департаменту персоналу, організації освітньої та наукової діяльності Сергій Константінов, ректор університету полковник поліції Дмитро Швець, перший проректор підполковник поліції Сергій Бортник, проректори Михайло Бурдін, Анатолій Клочко, декан факультету № 1 полковник поліції Олександр Музичук, представники ГУ НП в Харківській області – начальник Управління кадрового забезпечення полковник поліції Ігор Іванчишин, заступник начальника слідчого управління підполковник поліції Євген Маслій, представник громадських організацій Олександр Сирота.

Сто один курсант факультету після отримання диплому проходитиме службу в 13 областях України – Волинській, Дніпропетровській, Донецькій, Запорізькій, Івано-Франківській, Луганській, Полтавській, Рівненській, Сумській, Харківській, Херсонській, Хмельницькій областях та у м. Київ.

Переважна кількість – 47 випускників проходитимуть службу в підрозділах ГУНП в Харківській області. Серед майбутніх молодих фахівців є відмінники навчання, учасники накових заходів, спортсмени. Троє з них мають звання майстра спорту, п’ятеро – кандидати у майстри спорту.